Hebben ze vragen?
Contact met ons op!

Team

Beheer

Dipl.-Ing. SFI Bernd Henrich

Directeur en aandeelhouder van bedrijvengroep Henrich Telefoon: +49(0)2736/5096-0
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail:b.henrich@hg-systems.com

Alexandra Neus

Hoofd verkoop internationaal, procuratiehouder Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-101
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: a.neus@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
verkoopleiding internationaal

Matthias Schreiber

Hoofd commerciële zaken, procuratiehouder

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096 -106
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-145
E-Mail: m.schreiber@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
commerciële leiding

H&G

Stephan Porth

Hoofd verkoop nationaal, key account manager handelsondernemingen

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-112
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
Mobiel: +49 (0) 178 / 785 68 26
E-Mail: s.porth@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
verkoopleiding nationaal

Dipl.-Ing. Dirk Adolf

Key account manager industrie en afvalverwerking, buitendienstadviseur

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-111
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
Mobiel: +49 (0) 171 / 315 10 64
E-Mail: d.adolf@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
verkoop schroefverdichters in de Duitse regio’s noord, midden en oost

Rebekka Knetsch

Verkoopassistente internationaa
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-114
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: r.knetsch@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office verkoop schroefverdichters / ondergrondse containersystemen internationaal

Till Eibach

Verkoopassistent nationaal
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-119
Fax +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: t.eibach@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
ondergrondse containersystemen

Lydia Campo Rodríguez

Verkoopassistente internationaal
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-115
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: l.campo@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office verkoop schroefverdichters / ondergrondse containersystemen internationaal

Giuliana Uyar

Verkoopassistente internationaal
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-117
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: g.uyar@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office verkoop

Heiko Kraus

Hoofd service

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-135
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-142
E-Mail: h.kraus@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
service schroefverdichters / ondergrondse containersystemen

Andreas Pöpke

Service
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-130
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-142
E-Mail: a.poepke@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
service schroefverdichters / ondergrondse containersystemen

GREIS

Kais Hmaidan

Technische verkoop
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-118
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: k.hmaidan@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
verkoop speciale containers – verkoop ondergrondse containersystemen

Christine Fehling

Verkoopassistente

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-124
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: c.fehling@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office verkoop containers

STEELforming

Volker Reschop

Hoofd verkoop

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-251
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-280
Mobil: +49 (0) 160 / 747 80 96
E-Mail: v.reschop@steelforming.de

Andreas Schmidt

Hoofd productie
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-253
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-280
E-Mail: a.schmidt@steelforming.de

 

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmst du der Verwendung von Cookies zu. Weitere Informationen

Die Cookie-Einstellungen auf dieser Website sind auf "Cookies zulassen" eingestellt, um das beste Surferlebnis zu ermöglichen. Wenn du diese Website ohne Änderung der Cookie-Einstellungen verwendest oder auf "Akzeptieren" klickst, erklärst du sich damit einverstanden.

Schließen