Hebben ze vragen?
Contact met ons op!

Team

H&G Benelux

Koen Snieders

Manager Benelux

Telefoon: 0031-6-53995097
E-Mail: k.snieders@hg-systems.com

Hilde Koot

Verkoopassistente Benelux

Telefoon: 0031-40-2089216
E-Mail: h.koot@hg-systems.com

Verkoop nationaal

Stephan Porth

Hoofd verkoop nationaal, key account manager handelsondernemingen, procuratiehouder

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-112
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
Mobil: +49 (0) 178 / 785 68 26
E-Mail: s.porth@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
verkoopleiding nationaal

Dipl.-Ing. Dirk Adolf

Key account manager industrie en afvalverwerking

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-111
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
Mobiel: +49 (0) 171 / 315 10 64
E-Mail: d.adolf@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
verkoop schroefverdichters in de Duitse regio’s noord, midden en oost

Dipl.-Ing. SFI Patrick Körner

Technisch manager, procuratiehouder

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-0
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-145
E-Mail: p.koerner@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
Technische afdeling en productie

Till Eibach

Verkoopassistent nationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-119
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: t.eibach@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
ondergrondse containersystemen

Stefanie Heide

Verkoopassistent nationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-103
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: s.heide@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
ondergrondse containersystemen

Andreas Werwai

Verkoopassistent nationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-118
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
Mobiel: +49 (0) 171/ 3151057
E-Mail: a.werwai@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
ondergrondse containersystemen

Björn Vetter

Verkoopassistent nationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-177
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: b.vetter@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office
verkoop schroefverdichters

Lara Nies

Verkoopassistente nationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-174
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: l.nies@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office
ondergrondse containersystemen

Verkoop internationaal

Alexandra Neus

Directeur H&G Entsorgungssysteme GmbH, Stahlbehälterbau Greis GmbH

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-101
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: a.neus@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
verkoopleiding internationaal

Frank Huesch

Area Sales Manager, International Markets, Key Accounts
Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-128
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-142
E-Mail: f.huesch@hg-systems.com

Rebekka Knetsch

Verkoopassistente internationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-114
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: r.knetsch@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office verkoop schroefverdichters / ondergrondse containersystemen internationaal

Lydia Campo Rodríguez

Verkoopassistente internationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-115
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: l.campo@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office verkoop schroefverdichters / ondergrondse containersystemen internationaal

Giuliana Simmert

Verkoopassistente internationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-117
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: g.simmert@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office verkoop

Dennis Georg

Verkoopassistent internationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-126
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
E-Mail: d.georg@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office
verkoop schroefverdichters

Simonetta Puddu

Verkoopassistente internationaal

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-166
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-140
Mobiel: +49 (0) 151/27085757
E-Mail: s.puddu@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
back-office
verkoop schroefverdichters

Service

Dipl.-Ing. (FH) Dennis Becker

Technische service

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-0
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-142
E-Mail: d.becker@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
Technische ondersteuning en ontwikkeling

Heiko Kraus

Hoofd service

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-180
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-142
E-Mail: h.kraus@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
service schroefverdichters / ondergrondse containersystemen

Andreas Pöpke

Service

Telefoon: +49 (0) 2736 / 5096-180
Fax: +49 (0) 2736 / 5096-142
E-Mail: a.poepke@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
service schroefverdichters / ondergrondse containersystemen

 

Tim Bald

Service

Telefoon: +49 (0) 02736/5096-180
Fax: +49 (0) 2736/5096-142
E-Mail: t.bald@hg-systems.com

Verantwoordelijk voor:
service schroefverdichters / ondergrondse containersystemen